Tűzgyújtási tilalom – felhívás 2020. április. 06. 14:06

Dobson Tibor. tű. ddtbk., a Magyar Tűzoltó Szövetség elnökének önkéntes tűzoltókhoz intézett felhívását tesszük közzé.

Sajtómegjelenések a koronavírus elleni harcról 2020. április. 05. 10:01

Dobson Tibor tű. ddtbk., a Magyar Tűzoltó Szövetség elnöke tájékoztatta a sajtót az önkéntes tűzoltók járványhelyzetben végzett munkájáról; a megjelenéseket foglaltuk egy csokorba.

Önkéntes tűzoltók a koronavírus elleni harcban: összefoglaló 2020. április. 02. 10:19

A Magyar Tűzoltó Szövetség a hazánkat is érintő pandémiaveszély elhárításában történő szakirányú közreműködésben mintegy 700 tagszervezetéhez tartozó közel 10 ezer önkéntes tűzoltóval folyamatosan részt vesz.

Járványügyi intézkedések – helytállnak az önkéntesek 2020. március. 30. 13:48

Az önkéntes tűzoltók országszerte egyre több helyen kapcsolódnak be a koronavírus-járvány elleni intézkedésekbe. Megyénkben is önkéntes tűzoltók segíti a megelőzési munkálatokat.

Rendkívüli pályázati hír 2020. március. 28. 07:22

Március 31-ig (hétfőig) lehet kérni a NEA pályázatok záró  időpontjának meghosszabbítását!

Koronavírus: kérés az önkéntes tűzoltókhoz 2020. március. 27. 17:08

Dobson Tibor tű. ddtbk., a Magyar Tűzoltó Szövetség elnökének kérését tolmácsoljuk az önkéntes tűzoltók felé.

Koronavírus: kijárási korlátozás 2020. március. 27. 09:29

Magyarország egész területén kijárási korlátozás lép életbe március 28. és április 11. között. Csak alapos indokkal lehet elhagyni a lakóhelyet; ezeket az indokokat a rendelet tartalmazza, mely honlapunkról letölthető.

Pályázat: elsősegély oktatás 2020. március. 23. 16:26

Generali a Biztonságért Alapítvány pályázati felhívása jelent meg középiskolák, egyetemek, főiskolák, önkormányzatok, civil szervezetek, egyesületek számára laikus elsősegély oktatásban való részvételre.